Tuesday, October 21, 2008

ÜCRETSİZ DNA AKTİVASYONU - KÜRESEL POTENTIATION GÜNÜ

OZEL OLAY!

KÜRESEL POTENTIATION GÜNÜ
ÜCRETSİZ DNA AKTİVASYONU

Sol Luckman

POTANSİYELİNİZİ AKTİVE EDİN!

BU ÖZEL OLAYA ÜCRETSİZ KATILIN


http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=484&Itemid=509

....

Potentiation’u Neden 13 Kasım 2008’de Herkese ÜCRETSİZ sunuyoruz?

[NOT: Türkiye saati ile 14 Kasım 2008 Cuma Saat 01.00’a denk geliyor]

Bunun kısa yanıtı şudur; çünkü Şafağı Getirenler veya Gezginler olarak misyonumuz tüm dünyada mümkün olduğunca çok insanın kendisini 2012 civarında gerçekleşecek olan bilinç ve fizyoloji dönüşümü için hazırlamasına yardımcı olmaktır.


...

13 Kasım 2008 Neden Özel Bir Gün?

Maya Takvimi ve Bilincin Dönüşümü kitabının yazarı biyolog Carl Johan Calleman’ın öğrencileri, 13 Kasım 2008’in Yaratılışın 8 nci Döngüsünün 6 ncı Günü’nün başlangıcı olduğunu fark edebilirler – bilincin tekamülünde muazzam atılımların takvim yılının başlangıcı. Calleman’ın Maya takvimi modelinde “Günler” önceki aşama veya “Gece” sırasında ekilen tohumların meyvelerinin toplandığı zamanlardır. Potentiation vasıtasıyla bu yeni başlangıcı kutlamak için insanları bir araya getirmeyi diliyoruz.

...

Alacağım faydaları artırmak için olaydan önce, olay sırasında ve sonrasında ne yapabilirim?


Küresel Potentiation günü’nden önce, http://www.phoenixregenetics.org/ sitesindeki materyali okumanızı tavsiye ederiz. Yıllardır deneyimimiz ve gözlemimiz, uygun enerji değişiminin bu tür “birlikte - yaratıcı” enerji şifasını maksimize etmekte önemli olduğu fikrini kuvvetle destekliyor. Minimumda, bu çalışma bölünmemiş dikkatinizi vererek ona değer vermenizi gerektiriyor. Bazılarınız bir sevgi bağışı yapabilirsiniz, not edelim ki, Potentiation’dan yararlanmak için bağış yapmanız zorunlu değildir.
DNA ve Bilinçli şifa kitabımızı okuyabilirsiniz; [Bakınız http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=122]. DNA ve Bilinçli Şifa kitabı, Regenetics Yöntemi deneyimlerini maksimuma çıkarmayı arayanlar için kanıtlanmış bir rehberdir.
Potentiation seremonisi yaklaşık 30 dakika sürer. Bu özel zaman sırasında fikir, varlığınızı pozitif dönüştürücü enerjiyle aşılamaktır. Dr. Glen Rein tarafından yapılan genetik araştırma, sevgi ve neşe gibi hislerin DNA’yı genişlettiğini gösteriyor, evrensel yaratıcı bilincin bükülme enerjisi genomun olağanüstü dönüştürücü yeteneklerini aktive edebilir. Diğer taraftan, korku ve öfke gibi hisler DNA’yı büzer, böylece bilinç vasıtasıyla aktivasyona erişim kısıtlanır.


Ayrıca, bu çalışma öncesinde tercihen yazarak özel niyetinizi belirtmenizi tavsiye ederiz ve sonra koşulsuzluğun ruhunda beklentileri salıverin. Zihinde ve özellikle kalpte açıklık Potantiation ile şifada başarınızın anahtar bileşenidir. Eğer seremoniyi kendi kendinize deneyimlemeyi seçiyorsanız, lütfen belirlenmiş zamanda sessiz bir yerde olun. Bu mekan içerde veya dışarıda olabilir. Örneğin, yatak odanızda 30 dakika meditasyon yapmayı seçebilirsiniz ya da niyetinizi odaklamak için bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Küresel Potentiation Günü’nü nasıl deneyimlemeyi seçerseniz seçin, en önemli şey dikkati dağıtan şeylerden kaçınmaktır ve arzuladığınız realiteyi tezahür ettirmenizde en yüksek potansiyelinizi gerçekleştirmeye sizi götürebilecek olan tohumlama olasılıklarına sahip bu özel yarım – saatlik zamanı onurlandırmaktır.

Potentiation enerjileri için Kolaylaştırıcılar olarak fonksiyon yapmamıza, enerjiler birçok seviyede size faydalı olabilmesine rağmen, nıhai olarak bu enerjileri bütünleştirme asıl işini siz yapacaksınız. Niyetinizi belirtin ve eşsiz potansiyelinizin tam açılımına en uygun alanlara odaklanın.


(ÇEVİRİ: Saffet Güler)
www.kosulsuz-sevgi.com

No comments:

Post a Comment